PKMODELAR.CZ Prodej RC modelů, náhradních dílů a příslušenství

Máme již více než 29900 spokojených zákazníků
Navštivte naši Facebookovou stránku

Raboesch lodní šroub tř.163 55mm M4 6-listý pravý

ID: #KR-rb163-23 | Značka: Raboesch
Dostupnost: není skladem
Expedice: -
1 007 Kč
Doporučená cena: 1 095 Kč (ušetříte: 88 Kč)

Raboesch lodní šroub tř.163 6-listý, průměr 55mm, směr otáčení pravý, montáž na hřídel se závitem M4, materiál mosaz pájená stříbrem.
Charakteristika

Raboesch lodní šroub tř.163 6-listý, průměr 55mm, směr otáčení pravý, montáž na hřídel se závitem M4, materiál mosaz pájená stříbrem.

Raboesch lodní šrouby jsou vyrobeny v Nizozemsku z vysoce kvalitní mosazi, jsou pájeny stříbrem a lisovány do konečného tvaru ve speciálních matricích. Tím je dosaženo obzvláště vysoké úrovně přesnosti a hladkého chodu. Široký rozsah vyráběných typů a velikostí šroubů.

U lodních šroubů Raboesch je směr otáčení stanoven podle mezinárodní normy. Při pohledu na lodní šroub zezadu lodi, se pravá vrtule otáčí ve směru hodinových ručiček doprava pro jízdu vpřed.
 

Pozor: Toto platí pouze pro lodní šrouby Raboesch. U všech ostatních lodních šroubů je označení směru otáčení opačné.

Značka Raboesch

Raboesch Models vyrábí produkty pro modely lodí a makety již více než 30 let. Vysoce kvalitní materiály, nejpřesnější nástroje a velká odbornost vedou k produktům, které mnozí profesionálové a hobby modeláři po celém světě rádi používají do zmenšených modelů. Raboesch nabízí širokou škálu produktů, dílů a modelářského stavebního materiálu s mnoha možnostmi využití.

Specifikace

Počet listů6
Vnější průměr55 mm
Na hřídelM4
Materiálmosaz, pájena stříbrem
Směr otáčenípravý
Max. otáčky9600 ot./min
Stoupání:49 mm
Kategorie