PKMODELAR.CZ Prodej RC modelů, náhradních dílů a příslušenství

Máme již více než 29900 spokojených zákazníků
Navštivte naši Facebookovou stránku

Kovový model traktoru Bburago Massey Ferguson 8740S se dřevem 1:50

ID: #BB18-31659 | Značka: Bburago
Dostupnost: skladem
Expedice: zítra
325 Kč
Doporučená cena: 353 Kč (ušetříte: 28 Kč)

Model zemědělského traktoru Bburago 18-31659 - Massey Ferguson 8740S s vlečkou a dřevem. Je vyroben z kovových a plastových dílů. Model má pryžové kolečka na setrvačník, odjímatelnou kabinu. Traktor s vlečkou je přibližně 30 cm velký.
Charakteristika

Jste vášnivý sběratel modelů zemědělské techniky? Nebo chcete udělat radost svému malému farmáři? Bburago Vám přináší modely techniky, které jsou pro tyto účely přímo dělané.

Model Bburago 18-316559 - traktor Massey Ferguson 8740S s vlečkou dřeva je vyrobený z kovových a plastových dílů. Model traktoru má setrvačník, odjímatelnou kabinu a je v detailním provedení. Na zadní závěs se připojí vlečka plná dřeva, na které je umístěný pohyblivý drapákem. Traktor je přibližně 13 cm velký, vlečka je přibližně 18 cm velká.

Sběratelské modely Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny, která je kombinovaná s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů interiéru, exteriéru a získá si Vás jedinečným provedením, který je inspirován skutečnou předlohou.

Informace o předloze:

Massey Ferguson Limited je americký výrobce zemědělské techniky . Společnost byla založena v roce 1953. Massey Ferguson patří mezi několik značek v portfoliu vyráběném a uváděném na trh americkým konglomerátem zemědělské zemědělské techniky AGCO a významným prodejcem na mezinárodních trzích po celém světě.

Massey Ferguson v současné době vyrábí traktory řady 8600 (omezené trhy), 5400 (omezené trhy), 5700s, 6700s, 7700s a 8700s. Nová generace motorů AGCO Power řady 8700 S poskytuje úroveň točivého momentu a výkonu nepřekonatelnou v konvenčním designu traktoru, a to z minima paliva. 6válcové motory AGCO POWER 8,4 L generují výkon od 270 do 405 koní.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Model má natáčecí pryžové kolečka, funkční zadní závěs a odjímatelnou kabinu.
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Specifikace

Měřítko
ŘadaBburago Farm
ZnačkaMassey Ferguson
Model8740S
DélkaCelkem přibližně 30 cm
BarvaČervená
Otevírací dveřeNe
Zatáčení kolNe
Uvedení do provozu2014 - 2018
Kategorie